БУТИ ТАМ ДЕ ТРЕБА I КОЛИ ТРЕБА                Четверг, 28.03.2024, 10:28
Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход

МIСЦЯ СИЛИ i ГАРМОНIЯ ЭДИНОГО

убрати рекламу - клікніть зліва від банера "#CLOSE#" або зареєструйтеся

 

data-yashareImage="http://sofia.at.ua"


ГАРМОНIЯ ЭДИНОГО
Календар
«  Январь 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Реклама сайту
  • Зробити сайт
  • Официальный блог
  • Програми для всіх
  • Світ разваг
  • Найлипші сайти Рунету
  • Кулинарні рецепти
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0



    Форма входу

    Главная » 2013 » Январь » 22 » Місця Сили на Пахкал-Кая і Демерджі
    12:30
    Місця Сили на Пахкал-Кая і Демерджі
     

    Безхмарний сонячний день. Ми з вами знаходимось на Ангарському перевалі - 752 метра над рівнем світового океану. „Що ми тут робимо” – запитаєте ви? А ми звідси почнемо подорож Південною Демерджі через Ельх-Кая (Кучерява Мар’я), Пахкал-Кая (Лисий Іван), Північну Демерджі. „Чому звідси” - запитаєте ви? Так це ж самий оптимальний шлях. Більш зручнішого і більш барвистого маршруту на Демерджі не знайти. А головне те, що ми з вами відвідаємо одразу декілька місць Сили: на Ельх-Кая, Пахкал-Кая, Північній і Південній Демерджі, що гармонійно сполучаються між собою.



     


     


    Є різні способи проходження цього маршруту: короткий, середній і довгий. Є ще правда четвертий, екстремальний :) вздовж русла ріки Джурла, але по ньому ми підемо не зараз. Та й місць Сили там немає - лише краса пейзажу і безліч малих і великих водоспадів.

     Ну та годі вже, повертаємось до Ангарського перевалу і йдемо далі... :)

     
    Руслан Стойчев: ПРОГРАММА РОДА или решение кармических задач

    Неподалік від посту ДАІ є автобусна/тролейбусна зупинка. За нею проходить гірсько-лісова сільська дорозі, по якій ми і підемо пішки. Ті, хто вирушає зі мною на прогулянку, підуть по скороченому маршруту, скорочуючи половину шляху. Ну, а хто вийде в шлях самостійно - краще йти по дорозі, нікуди не звертаючи з неї. Інакше безліч стежин вас заведе у тупик, і ви можете заблукати (через що втратите сили і час). Не одноразово був переконаний: якщо не знаєш місцевості, але є дорога, - краще йти по ній :), а не шукати скорочену стежку :)))

     Отже, дорога - вас  і стежина - нас виведуть до пам'ятника на честь будівельників дороги, від якого ми з вами піднімаємося нагору і зупиняємося на відпочинок на галявинці, з якої відкривається краєвид на Чатир-Даг.

     

     

    пам'ятна дошка на пам'ятнику будівельникам дороги

    Відпочивши, спускаємося з цього узгір’я і виходимо на роздоріжжя. Від нас іде тропа ліворуч і дорога праворуч. Якщо підемо по дорозі, вийдемо, минаючи Ельх-Кая, до перевалу між Північною Демерджі і Пахкал-Кая (чого нам робити не потрібно:) і тому ми направляємося з вами ліворуч, по стежці, що піднімається круто вгору по лісовому схилу. Нехай вона вас не лякає. Це хоча і саме складне місце підйому на маршруті, але не настільки воно складне, яким здається. Через кілька десятків метрів тропа горизонтально вирівнюється і ми виходимо до скельного обриву, з якого відкривається краєвид майже на всю Алуштинську долину і відроги Північної і Південний Демерджі.

    вид на Ангар-Бурун - одну з гір Чатир-Дагу

    Ось ми і почали свій підйом на Ельх-Кая чи як її називають у народі - Кучеряву Мар’ю. Кучерява - тому, що вся вона заросла деревами і кущами (на відміну від Пахкал-Кая - Лисого Івана, що розмістився по сусідству, на півкілометровій відстані).

    Руслан Стойчев: ПРОГРАММА РОДА или решение кармических задач

    Орієнтиром на вашому Шляху (для тих, хто йде самостійно:) буде дерево, яке дуже нагадує будинок дядька Лісовика.

    дерево на тропі до Ельх-Кая

    Щоб вийти до головної точки, нам необхідно від скельного обриву, на який ми вийшли, піднятися вгору по лісовій стежинці і вийти до майданчика, з якого відкривається ще більш чудовий краєвид на околиці.

    краєвид на Алуштинську долину з Ельх-Кая

    Саме це місце нам і потрібно.  З нього не просто відкривається прекрасний краєвид, це місце чарівне. Енергетика тут м'яка і плавна, вона огортає вас і наповнює...

     Ніколи не можливо визначити, скільки часу ти знаходишся у цьому місці. Він немов зникає. Здається, що пройшло всього хвилин 10, а не 25-30. Але нам потрібно йти далі і тому затримуємося ми тут ненадовго (але на стільки, на скільки нам це буде потрібно:). З майданчика стежинка стає гірсько-скелястою і піднімається вгору вздовж кам'янистого схилу гори. Тут потрібно бути більш обачними й обережними, тому що легко поранитися об камені, якщо нога заковзає по них. Йдемо повільно і спокійно. Піднімаємося на самий верх хребта Ельх-Кая і просуваємось обережно вздовж схилу. Хоча, по моїх описах можна судити, що маршрут сам по собі складний, але це не так. Маршрут не складний, просто варто відразу приділити увагу обережності просування по гірських стежках. По цьому маршруті ходили люди із серцевою недостатністю і залишилися задоволені пройденим ними шляхом :)

     

    Вийшовши на протилежний схил Ельх-Кая, ми бачимо на панорамі, що відкрилася перед нами, Пахкал-Кая і перевал, по якому ми підемо далі. У травні-червні на  цьому перевалі цвіте чабрець, що запилюється лимонником. Саме в цю пору року я збираю тут чабрець, який потім заварюю в чай (разом з іншими травами) і беру його із собою на прогулянки. Хто вже бував із мною на прогулянках, думаю, пам'ятають чай, що ми пили :) з чабрецем, м'ятою, лимонником,  ялівцем, глодом, материнкою і шипшиною. Іноді ще додаю в чай і липу. Весь збір перемішується в різних пропорціях (визначаються "на око") при закладанні збору в термос.  

    Спускаємося з Ельх-Кая по будь-якій стежинці (лівій чи правій), тому що вони обидві потім зійдуться знову в одну і, пройшовши крізь густу хащу лісу, виходимо на закинутий плодово-ягідний сад - чаїр. Колись на кучерявій Мар’є було поселення, але воно було настільки старим, що від нього нічого вже і не залишилося. Люди, що тут проживали, вирощували сади і з цього жили. Пройшовши через сад, ми виходимо на відкриту місцевість перевалу між Мар’єю та Іваном. Можемо зупинитися і, якщо дозволяє пора року, зібрати трави, або ж йдемо далі, вздовж схилу Пахкал-Кая, до початку стежини, по якій зможемо піднятися на його вершину.


     ФОТО

    вид на Пахкал-Кая з Ельх-Кая

    На вершині Пахкал-Кая стояв раніше православний християнський храм в ім'я Іоанна Предтечі. Від храму залишилися лише зруйнований фундамент і кілька поховань із хрестами. Неподалік від Пахкал-Кая, на схилі Північної Демерджі, є печера, називана печерою МАН (Малої Академії Наук), у якій виявлені солярні знаки і святилище. Але туди ми не підемо: там сиро і брудно, печера дуже глибока і підлога її в вологій глині. Спускатися в неї безглуздо і небезпечно майже в будь-яку пору року. Та й немає необхідності йти туди, тому що у нас мета - відвідування зовсім інших місць Сили, ніж древні культові святилища, взаємодіючі на рівні низьких вібраційних частот.

     

    ФОТО

    місце розташування храму Іоанна Предтечі на Пахкал-Кая

    Енергетика цих місць могутня і цілюща. Якщо на Ельх-Кая потік був висхідним, що очищає, відновлює взаємозв'язок з жіночим началом, то тут, на Пахкал-Кая, він могутній спадний. Це взаємозв'язок з началом чоловічим, яке відновлюється через наше Серце. Не можливо описати, що відбувається з тобою в цей момент. І на Ельх-Кая, і на Пахкал-Кая енергетика сильна, але гармонійна і спокійна. Саме так ми і відчуваємо її і там і тут. Ще можу сказати, що вібрації цих двох місць високочастотні, і дозволяють нашому організму пройти своєрідний адаптаційний режим для того, що б можна було йому опинитися в місці, ще більш сильному. Це місце знаходиться на відрогах Північної Демерджі, видимих нам на фото.


     ФОТО

    відроги Північної Демерджі

    Докладний опис цього місця є тут "Кучерява Мар’я та Лисий Іван", але я все-таки ще раз опишу його в цій статті, але трохи пізніше. А поки ми, відпочиваючи на вершині Пахкал-Кая і насолоджуючись краєвидом, що відкривається з нього, (якщо звичайно ж немає сильного вітру:), п'ємо чай чи просто лежимо на траві :)

    ФОТО

    ФОТО

    вид на Пахкал-Кая з Північної Демерджі

    Зійшовши з Пахкал-Кая і крокуючи вбік Північної Демерджі декілька сотень метрів, ми виходимо  на вигин дороги, з якої зійшли раніше. Перетинаємо її навпростець і піднімаємося по гірській стежинці, що петляє по схилу Демерджі. Деяким вона може показатися важкою, але все це ніщо в порівнянні з тим, куди ми потрапимо, піднявшись по ній. Можна не йти по цій стежці, а повернути на дорогу і пройти частину шляху по дорозі, але при цьому губиться час на проходження шляху в два рази більше, ніж по стежці :) А нам ще потрібно багато чого встигнути пройти і побачити. Піднявшись по стежці на найближчий схил південних відрогів Північної Демерджі, ми можемо тут нарвати лимоннику, якого просто завжди багато.
     ФОТО

    стежинка від Пахкал-Кая до відрогів Північної Демерджі

    Йдемо вздовж відрогів до самої верхньої їх точки. Саме там і знаходиться потрібне нам місце Сили. Зважаючи на те, що ми пройшли не простий шлях, ми тут можемо зупинитися на відпочинок, медитацію чи звичайні чаювання й обід :)

    ФОТО

    південні відроги Північної Демерджі

    Неподалік, трохи нижче (як я вже писав в іншій статті) є площадка, на якій викладені кам'яні кола (лабіринт). Повторюватися не буду, тому, щоб дізнатись моєї думки про це місце, зазирніть сюди.
    ФОТО

    кам'яні кола лабіринту на Демерджі

    Є на Північної Демерджі і не дуже сприятливі місця, через які нам так чи інакше доведеться пройти. Але нехай вони вас не лякають, тому що ми захищені від їхнього впливу доти, поки самі не повіримо в те, що вони можуть нам нанести шкоду:). У цих місцях складається враження, що в тебе паморочиться в голові і могутня вирва засмоктує тебе всередину себе. Що б не відволікатися, необхідно дивитися під ноги і все буде ОК. Коли будемо проходити, я вкажу вам на ці місця, а для тих, хто піде самостійно, скажу, що ці дві вирви розташовані неподалік. Пройшовши повз кола їхніх каменів і повернувши з дороги на стежку, що петляє  вздовж скелястого схилу, ви побачите розлам кори, навколо якого по скелях ростуть кримські сосни. За своїм станом зрозумієте, що це ТЕ САМЕ місце, що я описав тут. 

    Ну, а зараз починається саме цікаве. Я мало кому розповідав про це, але ось прийшов час описати це не тільки своїм гостям, але і всім читачам :)

     Особливість цього місця не тільки в його Силі, але ще й в тім, що в просторі Криму є те, що я називаю "просторовими пірамідальними структурами". Я не зможу зараз досить повно описати що собою представляє подібна структура, але приблизно – буду намагатися. По-перше, сприйняття даної структури індивідуально, тому опис її буде неповноцінним. Кожен бачить, відчуває і розуміє її по-своєму, неоднаково з іншими. Виглядає вона, приблизно, як кубик Рубіка, розташований у просторі одним кутом вниз, а іншим - догори. В такий спосіб виходить, що ми бачимо дві пірамідальні фігури конусами в різні сторони, що мають по чотири сторони і кута. Одна пірамідальна фігура обертається по годинній стрілці, а інша - проти.

     При цьому, вони знаходяться не просто в постійному русі, а немов гігантський кубик Рубіка збирає хтось невидимий у різних комбінаціях. Це складно описати - легше побачити і зрозуміти самому :)

     

    Комбінації цієї структури складаються в залежності від того, що відбувається у формованому нею полі. Від піраміди по різні боки розходяться декілька каналів-ниток: до вершин Айю-Дага (Ведмідь-гора), Роман-Кош (Бабуган), Еклезі-Бурун (Чатир-даг), Пахкал-Кая, Північна Демерджі (де знаходимося ми), Південна Демерджі. І всі ці місця через цю структуру пов'язані з точкою, яка розташована в трьохкилометровій зоні від узбережжя Алушти.  

    Можу сказати, що такі структури є в різних кутках Криму: Балаклаві, Херсонесі, Байдарській долині... Кому буде цікаво - той зможе відвідати ці місця і сам розбереться в тому, що вони для нього значать :)

     Ну, а що б побачити все це самостійно, необхідно просто закрити очі і дивитися крізь своє Серце, як через призму... і Істина вам відкриється. Важливо не те, що ви побачите цю структуру, а те, що отримаєте при співнастроюванні з нею :)))

     Далі ми підемо з вами вздовж схилу Північної Демерджі і будемо проходити дивні місця: вивітрені скелі, немов стояли будинки і їх зруйнували, і не відновили. Вийдемо ми знову на дорогу, по якій і потрапимо до перевалу-сідловини. А ось з неї ми уже підемо (в залежності від того, як будемо себе фізично й емоційно почувати) по одному з трьох маршрутів) - або вниз по лісовій дорозі і вийдемо через годину на трасу Лучісте-Алушта, або до вершини Південної Демерджі, або - до водоспаду Джури, а від нього підемо по частині Великого Шовкового Шляху, що проходив по Криму в древні часи - східній стежці Південної Демерджі, й обігнувши гору, спустимося в селище Лучісте, звідки і вирушим на автобусі додому :)


     ФОТО

    загадкові вивітрювання
     

    Ну що? Підемо далі, друзі?
     Ось ми і спустилися до сідловини. Від неї відходять в декількох напрямках стежки і дороги. Яку з них нам варто обрати?

     

    ФОТО

    сідловина між Північною і Південною Демерджі

    Ми можемо гадати, що наше відвідування місць Сили на Демерджі закінчилося, але це буде не вірним. Так, ми відвідали з вами найбільш сильні точки, але є й інші, взаємодіючі на інших, нехай і більш низьких, але близьких нам, частотах:) По дорозі, яка йде до нас, ми прийшли сюди, праворуч підемо - спустимося через годину-півтори до дороги і вирушимо додому. Ліворуч підемо - вийдемо до водоспаду ріки Джурли, а від нього підемо по східній стежці - частини Великого Шовкового Шляху. Ну, а якщо вирушимо прямо (назустріч собі), то потрапимо на вершину Південної Демерджі, звідки спустимося прямо в долину Привидів, а через неї - у Лучісте.

     

    Усі три напрямки цікаві і пізнавальні. Відмінність їх лише в фізичній підготовці тих, хто по них вирушить:). Найлегший - це спуск по гірсько-лісовій дорозі до озера і вихід до дачних ділянок у шосе Лучісте-Алушта. Більш складний - через водоспад Джурли зі спуском по східній стежці в Лучісте. Самий складний -  з підйомом на вершину Південної Демерджі і спуском у долину Привидів. А от яким вирушаємо - обирати будемо на місці :)

     

    Не стану описувати легкий маршрут спуску. Він весь йде по гірсько-лісовій дорозі і зовсім безпечний і не стомлюючий. Опишу два, що залишилися. Почнемо з повороту на Джурлу. 

     

    Повернувши на перехресті доріг і троп ліворуч, через якийсь час ми потрапимо з вами до озера, яке наповнено джерельною водою. Влітку воно ледь підсихає, але все-таки залишається досить повним, що б можна було в ньому викупатися в жару. Можна купатися і тут, але все-таки краще вже дійти до невеликого водоспаду, що знаходиться трохи нижче.  

    ФОТО

    водоспад ріки Джурла

    Ну а від водоспаду, через сосновий бор, ми спускаємося вже до східної стежки, по якій і вийдемо в Лучісте.

     

    Що ж стосується маршруту через Південну Демерджі, то це хоч і стомлюючий, але дуже цікавий шлях. З розвилки/перехрестя доріг ми піднімемося нагору по схилу і  вийдемо до вершини гори.

    ФОТО

    вид з вершини Південної Демерджі

    Нагулявшись і надивившись вдосталь, ми спускаємося по одній зі стежок з вершини Південної Демерджі, 


    ФОТО

    ФОТО

    голова Катерини

    ...і входимо в зачароване царство долини Привидів.
     ФОТО

    чернець

     

    ФОТО

    Прибульці

     

    ФОТО

    верблюд
     долина Привидів

    Ну що, дорогі друзі, у Добрий Путь! І.., до зустрічі :)
     
    Виїзд та супровід по місцях Сили України та Криму

     

    вирiшення кармiчних завдань i вихiд на мiсця Сили
    +7 (978)8543956, e-mail: 26206@list.ru, skype: Stalkrim
    РУСЛАН СТОЙЧЕВ

    допомогла інформація викладена на сайті? викажи подяку

    Руслан Стойчев: ПРОГРАММА РОДА или решение кармических задач

    Просмотров: 1297 | Добавил: lusta | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0