БУТИ ТАМ ДЕ ТРЕБА I КОЛИ ТРЕБА                Суббота, 27.04.2024, 08:20
Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход

МIСЦЯ СИЛИ i ГАРМОНIЯ ЭДИНОГО

убрати рекламу - клікніть зліва від банера "#CLOSE#" або зареєструйтеся

 

data-yashareImage="http://sofia.at.ua"


ГАРМОНIЯ ЭДИНОГО
Календар
«  Январь 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Реклама сайту
  • Зробити сайт
  • Официальный блог
  • Програми для всіх
  • Світ разваг
  • Найлипші сайти Рунету
  • Кулинарні рецепти
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0



    Форма входу

    Главная » 2013 » Январь » 20 » Алуштинський кромлех
    10:32
    Алуштинський кромлех
     
    На заході від Алушти знаходиться дуже цікавий пам'ятник – так званий Кримський "Стоунхендж" або  Алуштинський кромлех – мегалітичний пам'ятник – кромлех епохи неоліту.

     
    Це пам'ятка часів, коли на просторі від Ведмідь-гори (Айю-Даг), під якою сьогодні мирно існує дитяча республіка відпочинку – легендарний Артек, і до гори Кастель – уздовж нинішнього курортного Південного узбережжя Криму жили древні племена...
     
     
     
     
    Мегалітична культура до другого тисячоріччя до н.е., найдовше всього протримавшись в Тавріді, представлена кемі-обінською, а, пізніше, таврською культурами (до 5-4 тис. до н.е.). Ця культура нікуди не зникла, а була поглинена більш «активними» індоєвропейцями-катакомбниками, срубниками.

    Руслан Стойчев: ПРОГРАММА РОДА или решение кармических задач

    Судячи зі знайденої мною інформації, культура епохи неоліту існувала в Евразії в 4-3 тис. до н.е. і її носіями були бореали, з котрих пізніше виділились індоєвропейці. Вони розповсюдились по Європі морем та сушею й охопили великі простори, базуючись в основному на островах та материковому узбережжі до 150 км в глибину (Сардинія, Мальта, північ Пірінейского п-ова, Бретань, Англія, Ірландія, Близький Кавказ, Крим). Мегалітична культура до другого тисячоріччя до н.е., найдовше всього вона протрималась в Тавріді, представлена кемі-обінською, а, пізніше, таврською культурами (до 5-4 тис. до н.е.).


     
    Ця культура нікуди не щезла, а була поглинена більш «активнішими» індоєвропейцями-катакомбниками, срубниками. Алуштинський кромлех імовірно був зведений в 3ому тис. до н.е. і є ровесником англійського Стоунхенджа. Уперше він був описаний в 1886 р. російським археологом та етнографом В.Ф. Міллером як "...невеликий курган, близько 9 аршин в діаметрі, укріплений в основі ідеально правильнім кільцем з величезних, поставлених "на ребро" 29 каменів, висотою від 1,5 до 2 аршин. Внутрішній простір кам'яного кільця вимощений невеликими каменями. Посередині кола навалені купою великі камені, один з яких у вигляді стовпа, заввишки в 2 аршина, поставлений на східній стороні на відстані сажні від краю. Простір навколо пам'ятника усіяний каменями, з яких два великих утворюють вхід із західного боку."
     

     
    Нині найкраще зберегігся «середній» круг з 24 каменів, а також «внутрішній прямокутник» з 12 каменів - по три з кожного боку. Від зовнішнього круга збереглися всього 2 камені (їх мало бути 48). Це говорить про те, що комплекс міг використовуватися як в астрономічних календарних цілях.
     

     

    Детальніше про Алуштинський можна дізнатися тут.

     

     
    Далі, від Алуштинського кромлеху ми піднімаємося по гірсько-лісовій стежці, що доволі плавно підіймається вгору уздовж схилу Бабугана до скелі та джерела  Ай-Йорі.
     
    На доходячи до скелі, пройдемо до місця, де знаходиться цілюще джерело святого Георгія - Ай-Йорі. Випити цілющої джерельної води та викупатись під водоспадом, а потім піднятись на вершину святої скелі, звідки відкриється вражаючий краєвид на усю Алуштинську долину, гори Чатир-Даг та Демерджі - ось для чого ми тут. Але, не лише красивим видом знатне це місце... Але про це ми дізнаємося лише тоді, як на ньому ми опинимось...
     
    вирiшення кармiчних завдань i вихiд на мiсця Сили
    +7 (978)8543956, e-mail: 26206@list.ru, skype: Stalkrim
    РУСЛАН СТОЙЧЕВ

    СТРУКТУРА / ДОПОМОГА / ЗУСТРІЧ / ДІЙСНІСТЬ / ЗМІНИ / ТРАНСФОРМА / ЗВ'ЯЗОК

    Просмотров: 2222 | Добавил: lusta | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0