БУТИ ТАМ ДЕ ТРЕБА I КОЛИ ТРЕБА                Суббота, 27.04.2024, 09:33
Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход

МIСЦЯ СИЛИ i ГАРМОНIЯ ЭДИНОГО

убрати рекламу - клікніть зліва від банера "#CLOSE#" або зареєструйтеся

 

data-yashareImage="http://sofia.at.ua"


ГАРМОНIЯ ЭДИНОГО
Календар
«  Июль 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Реклама сайту
  • Зробити сайт
  • Официальный блог
  • Програми для всіх
  • Світ разваг
  • Найлипші сайти Рунету
  • Кулинарні рецепти
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0



    Форма входу

    Главная » 2012 » Июль » 14 » КИЇВ: ГАРМОНІЯ ПРОСТОРУ - СОФІЯ-ДЕСЯТИННИЙ-ІЛЛІНСЬКИЙ
    16:54
    КИЇВ: ГАРМОНІЯ ПРОСТОРУ - СОФІЯ-ДЕСЯТИННИЙ-ІЛЛІНСЬКИЙ
     

    ПРОДОВЖЕННЯ МАРШРУТУ: КИЇВ. ГАРМОНІЯ ПРОСТОРУ.
    ДО ПОЧАТКУ МАРШРУТУ: СОФІЯ - МИХАЙЛІВСЬКИЙ - АНДРІЇВСЬКИЙ

    Ну що ж, минув деякий час, і ми знову вийшли на Шлях дослідження себе і свого внутрішнього світу. Перший маршрут вже пройдено нами. Почнемо наш другий  маршрут. І, як я писав раніше, початок його - в Софії Київській. На цей раз ви, якщо хочете, можете не оплачувати відвідування собору та дзвіниці. Деколи буває досить і одного разу на тривалий час. Йдіть туди (в собор і на дзвіницю) тоді, коли будете почувати в цьому особливу необхідність.
     
     
    Ну, а все ж ви запитаєте: чому знову Софія? Відповім. Справа в тому, що ваш внутрішній, душевний стан при минулій зустрічі і зараз - зовсім різні. Софія виступає для вас як камертон. Прислухаючись до себе, відчуваючи її Серцем, ви сов-настроєні не тільки з нею, але і з усім навколишнім світом. Гірше, якщо ви цього зробити в даний момент не можете. Не варто квапитися. Якщо є бажання - відбудеться і його реалізація.
     
     
    Прогуляємось навколо собору по території заповіднику, і, коли будемо готові до того, що б йти далі по шляху проходження маршруту, вирушаємо в бік Андріївського узвозу.

    ПОГРАМА РОДУ або вирішення кармічних питань: перехід

    Наше наступне місце відвідування - Старокиївська гора, на якій розташоване місто князя Володимира. Там же було збудовано за наказом князя Володимира і першу кам'яну будівлю - церкву Покрова Пресвятої Богородиці, названу пізніше Десятинною.
     
     
    Саме так виглядала раніше Десятинна церква. Зараз на її місці розмістили дерев'яний храм Різдва Пресвятої Богородиці (Десятинний) чоловічий монастир.
     
     
    Звідки повелося назва храму ми знаємо. Князь наказав 10-у частину своїх доходів віддавати церкви і монастирю, що виник при ній. Що таке взагалі "десятина"? Це старозавітна частина доходу, яку ми повинні віддавати Богу. Пам'ятайте притчу про внесок. Це саме звідти. Але, десятина - це не тільки гроші. Наша десятина - це і наше відношення до навколишнього світу і до самого себе, тому що все це і є прояви, створені Творцем. Ми можемо віддавати гроші в храм, подавати милостиню, а в душі - черствіти далі і ображатися на всіх і вся. Можемо любити тварин і ненавидіти людей. Гармонія в зовнішньому і внутрішньому світах - це і є наша внесок, наша десятина. І не важливо, як вона проявляється нами в житті - через милостиню, меценатство, або ж просто через любов і співчуття до ближнього.
     
    Олесь Бердник казав: посіємо співчуття - виростимо любов; посіємо любов - пожнемо колосся краси; посіємо красу - побачимо цілісний світ гармонії і братства. Так давайте ж будемо сіячами. Хіба не про це і не для нас написано в Євангелії  притчу про сіяча?
     
    Але, я відволікся. Повернемося на нашу Старокиївську гору. Дивовижне місце. І не менш дивна стара липа, посаджена Петром Могилою. Від неї виходить стільки любові, що здається в якій-то момент, що вона (любов) стає відчутна. Обійдіть липу з різних сторін, зупиниться біля неї і відчуєте благодать присутню в просторі.
     
     
    Мені не раз доводилося бачити своїми очима дуже цікавий ефект. Вперше я з цим зіткнувся в Криму, на горе Бойка. Це було у "яблучний" Спас. Як відомо, в цей день святкують Преображеніє Господнє. Так ось, на вершині гори Бойка всі дерева були обвішані як ялинковими іграшками кульками розміром з велике яблуко синього і червоного кольорів. Тривало вся ця казкова дія лише пару годин. У мене є фотознімки, але вони не якісні, оскільки знімав своїм телефоном.
     

    світлина зроблена на горі Бойка (Крим)


    світлина, зроблена в Киеві, на Десятинній

     
    Саме це повторилося 11 листопада 2011 року, коли я підійшов до липі і вирішив її сфотографувати разом з куполами Андріївської церкви. Ось тоді я знову побачив безліч кульок синього і червоного кольорів, якими вона вся була обвішана. Біля мене нікого не було. Я стояв і дивився на це диво. Тривало це досить довго...

    ПОГРАМА РОДУ або вирішення кармічних питань: перехід

    Так ось про що я? Звичайно ж про те, що це місце дивно за своєю первозданною енергетикою. Після я пішов в дерев'яний храм і пробув у ньому ще близько години. Не буду описувати свої враження від перебування в місцях проведення рідновірами своїх релігійних дій на Старокиївській горі (у горизонтального хреста з вписаним в нього колом біля храму і неподалік дерев'яного ідола). Для мене ці місця важкі і неприємні. І я кажу це не з точки сприйняття релігій, а в цілому. Я, хоча і православний, але прагну до розвитку надрелігійного пізнання світу. Що може символізувати ідол, виготовлений з цілісного стовбура дерева, поставленого корінням вгору? Про який зв'язок зі світобудовою може йти мова, якщо все з ніг на голову перевернуто? Люди, ви що, цього не помічаєте? Так підіть і побачите...
     
     
    Не хотів розміщувати цей знімок, але потім все ж таки вирішив. Людина повинна знати і розуміти, куди її ведуть і навіщо. Якщо "дерево" росте корінням вгору (нехай навіть вони символізують волосся бога), то це все одно ЯКОСЬ ВОНО НЕ ТАК СПРИЙМАЄТЬСЯ :)
     
    Ну гаразд, не будемо відволікатися від нашого маршруту і зійшовши Андріївським узвозом, підіймемось на Замкову гору, звану також Хоривицею (по імені одного із братів-засновників Києва: Хорива).
     
     
    Взагалі, Хоревицей багато гори називають, тому часом плутанина виникає. З неї теж відкривається вид на навколишні гори: Старокиївську, Дитинець, Щекавицю. Нехай вас не бентежить той факт, що я знову згадую гори, які можуть бути пов'язані з підставою Києва і його засновниками - братами Київ, Щеком і Хоривом. Від цього нам нікуди не дітися, тому трохи поговоримо про це.
     
     
    Давайте тепер уявімо собі братів трохи інакше. Ім'я Кий символізує владу і відповідає інформаційному сприйняттю світу. Ім'я Хорив близько за звучанням з Хором, Хорсом, Гором - богом Сонця у давніх слов'ян і єгиптян і символізує світло, відповідаючи емоційно-душевному світосприйняттю. Ім'я Щік перекладається як Змій і символізує зв'язок з земним світом, відповідаючи матеріального світосприйняттям навколишнього дійсності. Три брата - суть три рівня сприйняття світу: інформаційний/духовний, емоційний/душевний і матеріальний/фізичний. Є в них ще і сестра Либідь. Названа ім'ям її річка, яка бере свій початок в Києві і несе води (тепер вже не настільки численні) у Дніпро.

    ПОГРАМА РОДУ або вирішення кармічних питань: перехід

    Але, відступимо від річки і приступимо до того, з чим може асоціюватися у нас сестра Либідь, як і її брати? Лише з самими рівнями світосприйняття. У цигун,  наприклад, є визначення життєвої енергії ци (чі) на три складові: дзін, ци і шень. Дзін - енергія туману, первісна, відчутна і видима. Ци - енергія світла, більш тонка, ніж первісна дзін, але теж сприймається внутрішнім зором. Шень - найтонша з усіх енергія. Це - енергія усвідомлення. Її не побачиш, не відчуєш, а лише треба усвідомити її присутність...
     
     
     
    Не схоже це все на порівняння трьох братів з энергоцентрами або рівнями сприйняття. Не можлива взаємодія хоча б без однієї складової. А тепер подивимося на це з боку православ'я і триєдності Бога. Бог-Батько - світобудову, Бог-Син - людство, Бог-Святий Дух - усвідомлення і Софію - Премудрость Божу у образі Либеді. Ні, я не об'єднує і не порівнюю Кия, Щека, Хорива та Любедь з Богом Триєдиним і Богоматір'ю, але те, що було закладено в наших казках і легендах - істина. Бо, що створене на небесах має відображення і на землі...
     
     
    Є й інші цікавості на Замковій горі, але про це багато писати, а ця описова стаття повинна познайомити вас з тим, що може бути, а не з тим, що є:), тому, якщо кому цікаво - той або сам, або зі мною вийде за цим маршрутом і знайде те, що йому треба знайти. Краще, звичайно ж йти з супровідом. І говорити адже ми будемо не лише про історію, але в першу чергу про самопізнання світу і себе, як невід'ємної частини його.
     
     
    І краєвиди, що відкриваються на Київ, дозволяють зробити це як можна краще і ефективніше. Набагато простіше, коли людина асоціює себе з навколишнім світом і дивиться на світ зверху, немов бачачи його з різних сторін...

    ПОГРАМА РОДУ або вирішення кармічних питань: перехід

    Зійшовши з Замкової знову на Андріївський узвіз, ми підемо пішки по Києву у бік Набережного шосе неподалік від якого на вулиці Почаїнській розташовано старовинна Іллінська церква.
     
     
    Храм це не просто старий. Він найдавніший на території Києва і був побудований ще греками, що прибули в Русь за наказом князів Аскольда і Діра, що стали в період походу на Візантію свідками дива, під враженням якого і прийняли християнство, побудувавши за поверненням цей храм. в 2011 році йому виповнилося 1066 років з моменту згадки про ньому Нестором Літописцем в "Повісті временних літ". Вірним було б вважати, що хрещення Русі могло статися в 988 році біля храму Іллі Пророка, розташованого на березі річок Дніпро та Почайна. А де ще хрестити народ, якщо не в храму, що стоїть біля води?
     
     
    Спочатку храм був дерев'яним, а вже у 1692 році було побудовано кам'яну будівлю. Сам по собі він не такий вже і великий, але затишний. Особливо коли там нікого немає. Але таке буває не часто. Там завжди є парафіяни...
     

    Святий Пророк Ілля в пантеоні російських Святих займає одне з найбільш почесних місць. Народне світогляд наділило Святого грізним і рішучим характером. В одних повір’ях і легендах він постає як непереможний воїн, мчить по небу на вогненної колісниці, кидаючи стріли-блискавки, в бісів що тікають від нього; а в інших це старець єврейського типу, сивий, особою худий, волосся пасмами; з одягу: плаща, тобто шкіра, знята з козла, зі шкіряним поясом, як би ременем (по слов'янські - усмен); босі ноги, в одній руці, ніж в інший хартія (свиток). У підпорядкуванні Іллі Пророка знаходяться грози. Народне свідомість бачило в шалених потоках дощу, в сліпучих спалахи блискавок і оглушливому гуркіті грому повну драматизму боротьбу Святого Іллі Пророка з незліченними полчищами нечистих духів, яких він «тхне на смерть» своїми вогняними стрілами...

     

    ПРОДОВЖЕННЯ МАРШРУТУ: СОФІЯ - ВОЛОДИМИРСЬКИЙ - КИРИЛІВСЬКИЙ

     

    вирiшення кармiчних завдань i вихiд на мiсця Сили
    +7 (978)8543956, e-mail: 26206@list.ru, skype: Stalkrim
    РУСЛАН СТОЙЧЕВ

    СТРУКТУРА / ДОПОМОГА / ЗУСТРІЧ / ДІЙСНІСТЬ / ЗМІНИ / ТРАНСФОРМА / ЗВ'ЯЗОК

    Просмотров: 3551 | Добавил: lusta | Теги: Десятинна, Київ, Замкова гора, Іллінська церква | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0