БУТИ ТАМ ДЕ ТРЕБА I КОЛИ ТРЕБА                Суббота, 27.04.2024, 10:28
Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход

МIСЦЯ СИЛИ i ГАРМОНIЯ ЭДИНОГО

убрати рекламу - клікніть зліва від банера "#CLOSE#" або зареєструйтеся

 

data-yashareImage="http://sofia.at.ua"


ГАРМОНIЯ ЭДИНОГО
Календар
«  Август 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Реклама сайту
  • Зробити сайт
  • Официальный блог
  • Програми для всіх
  • Світ разваг
  • Найлипші сайти Рунету
  • Кулинарні рецепти
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0



    Форма входу

    Главная » 2013 » Август » 15 » МИКІЛЬСЬКЕ-НА-ДНІПРІ: КРОМЛЕХ АБО КУРГАН?
    15:14
    МИКІЛЬСЬКЕ-НА-ДНІПРІ: КРОМЛЕХ АБО КУРГАН?
    З усіх відомих мені кромлехов на Україні, найбільш усіх зберігся кромлех на околиці Алушти в Криму. Але, потрапити в Крим до цього мегалітичного спорудження древніх, вік якого складає 6 тисяч років, не так вже і просто. 
     

     
    Цей кромлех імовірно був зведений в 3-му тис. до н. э., і є ровесником англійського Стоунхенджа. Уперше він був описаний в 1886 р. російським археологом і етнографом В.Ф.Міллером. У 1886 р. В. Ф. Міллер провадив розкопки невеликого кургану. При розкопках був виявлений кам'яний круг з кам'яним могильним ящиком в центрі. Імовірно - поховання вождя, V - VI ст. до н. э. Були виявлені залишки кісток, кераміки, поминальної трапези. 
     

     
    "Воно представляє вид невисокого кургану, близько дев'яти аршин в діаметрі, укріпленого в основі абсолютно правильним кільцем з величезних, поставлених на ребро 29 каменів заввишки від 1,5 до 2 аршин. Внутрішність кільця усіяна невеликими каменями, так що представляється майже вимощеною. 

    Руслан Стойчев: ПРОГРАММА РОДА или решение кармических задач

    В середині круга навалена купа великих каменів, один з яких у вигляді стовпа заввишки в два аршини, поставлений на східній стороні на відстані сажні від краю. Простір навколо пам'ятника усіяний каменями, з яких два великі утворюють вхід із західного боку". На сьогодні краще всього зберігся "середній" круг з 24-х каменів, а також "внутрішній квадрат" з 12-ти каменів - по три з кожного боку. Від "зовнішнього" круга збереглися всього два камені (їх могло бути 48).
     
    І річ не в тому, що він знаходиться в якомусь таємному місці, а в тому, що для його відвідування їхати в Крим немає сенсу. Просто не менш значимий об'єкт також знаходиться на території села Микільське-на-Дніпрі Дніпропетровської області і до нього потрапити набагато швидше і легше, оскільки Микільське-на-Дніпрі знаходиться в 60 км від Дніпропетровська і в 75 км від Запоріжжя.
     
     
    Цікавий цей кромлех ще і тим, що доступ до нього не є складним, оскільки хоча і розташований він в межах населеного пункту, але знаходиться в маловідвідуваній його частині. Є неподалік будови дач, але вони ніскільки не заважають перебуванню в цьому місці Сили. Бажане заспокоєння і душевний спокій можна отримати знаходячись на його території. 

    Для цього треба усього лише "відключити" свій розум від думок і зосередити усю увагу в глибині Серця, в центрі його, де і відбувається взаємодія з Богом, з'єднання внутрішнього і зовнішнього світів людини. Саме там істинність світу. У нім і перебувайте, до нього прагнете. Але, варто завжди пам'ятати, що відвідування таких місць просто так не пройде у вашому житті. Воно залишить свій слід і іноді ці зміни можуть настати не через деякий час, а там же, в зоні дії місця Сили, або трохи почекавши, по дорозі назад. Що б не відбувалося, зберігаєте спокій і віру в те, що на все воля Творця і без Його відома ніщо у цьому світі не відбувається.
     

    Ну, а тепер коротко про самі кромлехи. Культура епохи неоліту існувала в Євразії в 4-3 тис. до н.е. і носіями її були бореали, з яких пізніше відокремилися індоєвропейці. Вони поширювалися по Європі морем і сушею і охопили величезні простори, базуючись в основному на островах і узбережжях материка до 150 км в глибину (Сардинія, Мальта, північ Пиринейского п-ова, Бретань, Англія, Ірландія, Ближній Кавказ, Крим). Мегалітична культура до другого тисячоліття до н.е., найдовше протрималася в Тавриді, представлена кемі-обинською, і, пізніше, таврською культурами (до 5-4 ст. до н.е.).

    Кромлехи Сила Солнца на Земле
     

    У російськомовній літературі " кромлехами" зазвичай називають мегалітичні кам'яні круги. В той же час, саме слово "кромлех" пішло від кельтського "crwm" (склепінчастий) і "llech" (кам'яне перекриття). Це відповідало дольменоподібним спорудам. Тому в Уельсі, а також частково по усій Британії, кромлехами називали те, що в російській літературі називають дольменами. А закільцьовані кам'яні структури в англомовній традиції називають "stone circles". Те ж значення має термін "хендж". Проте раз вже прийнято називати кам'яні круги по-російськи "Кромлехами", і ми слідуватимемо і далі цій традиції.

     

    Руслан Стойчев: ПРОГРАММА РОДА или решение кармических задач

     

    Камені, складові кромлеху, можуть бути як довгастими в стилі менгира, або абсолютно безформними валунами. Іноді кромлехи мають складнішу будову - камені , що їх складають, можуть бути попарно або по три разом перекриті згори горизонтальними плитами, як дахом. Камінь - не єдиний будівельний матеріал для кромлехов. Так, в графстві Норфолк (Англія) в сипких пісках був виявлений дерев'яний кромлех.

     

    ring Kavkaz

     

    Багато хто співвідносить кромлехи з Сонцем. Одні вважають їх святилищами, інші - астрономічними обсерваторіями. І перше, і друге - вірно, оскільки будувалися ці об'єкти як обсерваторії і технічні структури, а надалі стали святилищами внаслідок того, що знання про їх використання було втрачене.

    Проте багато кромлехів розташовані далеко не в "сонячних" місцях, в лісовій гущавині і низинах. Це повністю виключає "обсерваторне" тлумачення і ставить під сумнів тільки солярне значення кромлеха. У центрі кромлеха зазвичай встановлювали менгир (вертикальний камінь) або вогнище. Таким чином, виходив йонілінгамний символ, символ з'єднання чоловічого і жіночого начал (круг + менгир).

    Це свідчить про те, що кромлехи відповідали швидше взаємодії з жіночим началом, ніж з чоловічим. Ще одно пояснення на користь жіночого аспекту можна привести: дольмени - це об'єкти, що перенаправляють планетарну, жіночу енергію з тіла планети назад в її тіло (щоб не було витоку). Менгиры - приймачі-розподільники чоловічої енергії в тілі планети (працюють на поповнення), а кромлехи - об'єкти випромінювання планетарної, жіночої енергії, працюють на її відтік (перерозподіл при надлишку). Таким чином виходить, що усі три види об'єктів взаємодіючи з обома енергіями (чоловічою і жіночою), були своєрідними гармонизаторами, що балансують її кількість в тілі планети. Тому, якщо вам скажуть, що кромлех - це солярне святилище - не вірте цьому. Він за своєю природою не може бути таким. А нинішні неоязичники про це навіть і не здогадуються, на жаль! 

     
     
     

    Таким чином, кромлех будувався на місці, де чоловіча, солярна, і жіноча, планетарна, енергії з'єднуються одна з одною. Це взаэмопроникнення, яке і розглядалося як джерело життя, робило кромлехи центрами родового культу. Центральний менгир, "родовий камінь", власне, і символізував цей рід, плем'я як окрему одиницю життя. Відповідно, в нім утілювалося усе минуле і майбутнє племені, він був як помешканням духів предків, так і джерелом сили для нових народжень. 

     

    Кромлехи Сила Солнца на Земле

     

    Необхідно тоді відмітити, що енергія місця Сили, в якому розташований кромлех, завжди спрямована на забезпечення безперервності потоку життя, вона носить більше груповий, ніж індивідуальний характер. Людина, що уперше потрапляє в подібну споруду, може відчути дивні відчуття: міняється частота пульсу, посилюється гострота почуттів; починає бачити яскравіше і об'ємніше, стабілізується емоційний стан: усі турботи дня відступають.

     

    Кромлехи Сила Солнца на Земле

     

    Кромлехи зустрічаються практично скрізь і в Європі, і в Азії, і навіть в Австралії. Особливо багато їх на Кавказі, Британських островах і у Франції, на півострові Бретань. Найвідоміший кромлех - Стоунхендж (Стоунхенж). Эйвбери-хендж менш відомий, чим Стоунхендж, хоча і перевершує його за розміром і структурою. Його діаметр більше чверті милі, складений валунами вагою до 90 тонн. Камені Эйвбери фігурують серед найбільших з коли-небудь споруджених мегалітів - від 60 до 90 тонн, майже удвічі важче за найбільші дольмени в Стоунхендже.

    Руслан Стойчев: ПРОГРАММА РОДА или решение кармических задач

    Судячи з того, як укладені камені Микільського кромлеха і яку форму вони мають, а також їх структурний мінералогічний склад, я наважився б стверджувати, що усередині цього кромлеха повинен був раніше знаходитися курган, зі встановленим на його вершині менгиром. У цьому виді кромлех був би найбільш ефективний для взаємодії як із зовнішнім світом (астрономія), так і з внутрішнім (релігія). Можливо, курган був не такий високий, але в кільці каменів кромлеха є один камінь, який з усіх виділяється своєю висотою і "стрункістю". Помітити його дещо важко відразу, тому що він лежить на землі.

    Його висота і форма відповідають камням-менгирам, що встановлювався в центрі кромлеха. Але, ми не намагатимемося зрозуміти технічні особливості цього кромлеха і те, чи був цей камінь менгиром, а зосередимо свою увагу на тому, що хоча кромлех і зруйнований, але він був розташований на місці природного виходу планетарної енергії, яка дозволяє зробити очищення організму різного роду захворювань як на фізичному, так і на енерго-емоційному плані. І допоможе нам в цьому не наявність каменів, а сам простір, в якому знаходиться кромлех. Камені кромлеха в цьому випадку виступають усього лише своєрідними орієнтирами для нас. Бачачи їх, ми розуміємо, що це місце особливе, а отже, можемо використати його особливості для зміни себе в кращу сторону.

     
     
    вирiшення кармiчних завдань i вихiд на мiсця Сили
    +7 (978)8543956, e-mail: 26206@list.ru, skype: Stalkrim
    РУСЛАН СТОЙЧЕВ

    СТРУКТУРА / ДОПОМОГА / ЗУСТРІЧ / ДІЙСНІСТЬ / ЗМІНИ / ТРАНСФОРМА / ЗВ'ЯЗОК

     
    Просмотров: 3602 | Добавил: tako | Рейтинг: 5.0/1
    Всего комментариев: 0