БУТИ ТАМ ДЕ ТРЕБА I КОЛИ ТРЕБА                Четверг, 28.03.2024, 16:50
Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход

МIСЦЯ СИЛИ i ГАРМОНIЯ ЭДИНОГО

убрати рекламу - клікніть зліва від банера "#CLOSE#" або зареєструйтеся

 

data-yashareImage="http://sofia.at.ua"


ГАРМОНIЯ ЭДИНОГО
Календар
«  Июль 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Реклама сайту
  • Зробити сайт
  • Официальный блог
  • Програми для всіх
  • Світ разваг
  • Найлипші сайти Рунету
  • Кулинарні рецепти
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0



    Форма входу

    Главная » 2012 » Июль » 14 » БУЧАК: ЦІЛЮЩА СИЛА РОЖЕНИ
    16:47
    БУЧАК: ЦІЛЮЩА СИЛА РОЖЕНИ
     
    Історії про цілющу силу води джерела Рожены з покоління в покоління переказують жителі довколишніх сіл. Знаходиться джерело на півдорозі між селами Бучак і Григорівка Канівського району Черкаської області, в глибині заповідного урочища Грибиней.

     

     

     

    Дорога до джерела може видатись не простий, тому слід бути готовим до всіляких "сюрпризів". Я вперше потрапивши до нього, витратив пів дня на пошуки, при тому, що у мене був туристичний навігатор і координати джерела. До всього іншого, мені намалювали детальну карту місцевості, з вказівкою всіх стежок і доріг. Я ж при цьому, примудрився замість 4,5 км від місця знаходження мого автомобіля до джерела пройти 15 км. Кілька разів повертався з одним і тим же лісових дорогах. З собою був ще й автомобільний навігатор, який теж давав постійні збої і відмовлявся вказати точне напрямок. Допомогло те, що на шляху мені зустрівся старенький дідусь, якого там зустріти не очікував. Він вказав мені шлях до джерела. Виявилося, що я ходив навколо джерела в радіусі кілометра і не міг до нього вийти...
     

    Отже, для тих, хто зважиться на самостійний шлях за цілющою водою, поясню, як краще дістатися. Але, все ж раджу, якщо є можливість шукати поводирів.

    ПОГРАМА РОДУ або вирішення кармічних питань: перехід

    Можна заїхати з боку Бучака, можна з боку Іванькова, як зробив я. На мій погляд там найбільш підходящий підйом і прохід в урочищі Грибиней. Радий би викласти докладний опис шляху до Рожене, але, мабуть, все ж не зможу, оскільки всі там дуже плутано, лісових доріг і поворотів - багато. Візуально я дорогу знаю, а описати все ж не беруся.
     

     
    Ппро давньої традиції, кожен зціленою джерельною водою, залишає у колодязя якоїсь подарунок. Саме тому вона прикрашена іконами і вишитими рушниками (рушниками). Крім того, іноді тут проводять водосвятні молебні і церковні служби.
     


     
    Є навіть новомодні іконки рідновірів. Але, все-таки більше ікон Пресвятої Богородиці. Є й ікони Ісуса Христа, а є навіть дуже старий, 50 років фотознімок з ікони.


    Уода джерела, з аналізу фахівців-хіміків, за своїм властивостям відповідає знаменитого Нарзану. У радянські часи навіть планувалося побудувати поблизу колодязя велику оздоровницю. Але грандіозним планам не судилося збутися. При зберіганні протягом року вода джерела не псується. Недарма уряд Радянської України оголосивши джерело "Рожена криниця" пам'ятником природи та історії і взяли його під свою охорону. Скажу, що вода дійсно чудова і унікальна за своїми властивостями. Коли виливаєш на себе відро, а потім ще і ще, то виникає стан, немов в тіло через шкіру в множині проникає разом з водою енергія, що наповнює все тіло, до останньої його клітини. Після простого испития відчувається прилив сил, а якщо при цьому ще й облитися водою з криниці, то стає легко і вільно. Готовий знову пройти десятки кілометрів.
     

     
    Був ще раніше і такий щит, але в останній раз я вже не бачив. Напевно, забрали шанувальники.
     

    Зі слів істориків, ще в язичницькі часи вода Рожены вважалася священною. Історії про її цілющу силу з покоління в покоління переказують жителі прилеглих сіл, моворя, що з цього колодязя сама княгиня Ольга пила життєдайну воду. Вода Рожены допомагає жінкам, які не можуть завагітніти, зцілює гінекологічні захворювання.

    ПОГРАМА РОДУ або вирішення кармічних питань: перехід

    Сама назва джерела має відношення до дохристиянським віруваннями у цілющу силу богині Рожаниці або Рожены, як її ще назвали на Русі. Після культ Рожаниці був замінений поклонінням Пресвятої Богородиці, яка народила Ісуса Христа і самої уподобившейся Богу. Звідси і назва - Рожена.
     

    До Рожене дістатися не так просто, тому що знаходиться далеко від сів Григорівка і Бучак Канівського району поблизу Дніпра, на околиці вікового лісу. Вузька грунтовка, петляючи між дерев, стрімко падає з канівських схилів. В негоду тут можна проїхати хіба що на позашляховику. А спуститися до самого криниці - і поготів! Тому, дорогу осилит идущий:)
     

    На підході до Рожене є поляна зі столами та лавами для відпочинку і прийому їжі. Співробітники Бучацького лісництва зміцнили крутий спуск дерев'яних сходах і птих, хто палить постійно стежать за тим, щоб джерело не замулився, а колодязь знаходився в належному стані.
     



     
    Ліс навколо такий густий, що далеко вглиб і не проглядається. Недаремно кращі фільми про партизан кіностудія ім. Довженко знімала саме тут.
     

     
    Краще приїжджати сюди влітку. Природа тут неймовірної краси. Рожена колодязь непоказна з вигляду: дерев'яний козирок, така ж дерев'яний зруб. Навколо можна побачити розсипані монети; зустрічаються серед них ще радянської епохи. До воді дістатися близько, рукою подати - зачерпує і пий душі. Біля колодязя сиро, прохолодно і напівтемно. У зводі дерев птахи співають, заливаючись.
     

    У гарячу літню пору зачерпнеш кухликом води з колодязя Рожен напитися, що аж зуби оніміє, і здається, що нічого кращого на світлі і не бывает ...
     
     
    вирiшення кармiчних завдань i вихiд на мiсця Сили
    +7 (978)8543956, e-mail: 26206@list.ru, skype: Stalkrim
    РУСЛАН СТОЙЧЕВ

    СТРУКТУРА / ДОПОМОГА / ЗУСТРІЧ / ДІЙСНІСТЬ / ЗМІНИ / ТРАНСФОРМА / ЗВ'ЯЗОК

    Просмотров: 4459 | Добавил: lusta | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0