БУТИ ТАМ ДЕ ТРЕБА I КОЛИ ТРЕБА                Четверг, 07.11.2024, 12:03
Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход

МIСЦЯ СИЛИ i ГАРМОНIЯ ЭДИНОГО

убрати рекламу - клікніть зліва від банера "#CLOSE#" або зареєструйтеся

 

data-yashareImage="http://sofia.at.ua"


ГАРМОНIЯ ЭДИНОГО
Календар
«  Август 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Реклама сайту
  • Зробити сайт
  • Официальный блог
  • Програми для всіх
  • Світ разваг
  • Найлипші сайти Рунету
  • Кулинарні рецепти
  • Статистика

    Онлайн всего: 1
    Гостей: 1
    Пользователей: 0



    Форма входу

    Главная » 2013 » Август » 22 » ЯШМОВИЙ ПЛЯЖ НА МИСІ ФІОЛЕНТ і ХЕРСОНЕС ТАВРІЙСЬКИЙ
    14:18
    ЯШМОВИЙ ПЛЯЖ НА МИСІ ФІОЛЕНТ і ХЕРСОНЕС ТАВРІЙСЬКИЙ
     
    Хто не знає про городище Херсонес на території нинішнього Севастополя. Але мало хто знає, що топонім Херсонес - не старогрецький, а більше ранній. Саме з Сонцем завжди асоціювалося саме місто. У русів він називався Корсунем, в ім'я російського бога Хорса, що означає Сонце. Консунь - Хорсунь - Херсонес. Хіба немає схожості в назвах древнього міста?
     

    Як не дивно, але місто Хорса починається не там, де воно розташоване зараз, а у мису Фіолент, де раніше знаходився храм Діви, а нині розташований Свято-Георгіївський чоловічий монастир. Внизу плескає бірюзове море, викидаючи свої хвилі на Яшмовий пляж. Неподалік від пляжу знаходиться скеля Явища, на якій грецькі моряки, що терпіли лихо висадилися і набули ікони святого великомученика Георгія Побідоносця, після чого ними був заснований чоловічий монастир. Від монастиря вниз, до Яшмового пляжу, йдуть сходи на 800 східців, по яких ченці кожен ранок спускалися в колишні часи для проведення уранішньої служби на скелі Явища.

    Руслан Стойчев: ПРОГРАММА РОДА или решение кармических задач

    Фіолент складений породами вулканічного походження, залишками дії древнього вулкану, що діяв тут 150 млн років назад. По обидві сторони від мису у береговому обриві видно потоки лави і пласти туфов. Древній вулкан значно зруйнований морем, згори його покривають вапняки, але є вкраплення мінералів (яшма, сердолік, халцедон і інші), завдяки яким дістав свою назву Яшмовий пляж на схід від мису.

    Найбільш древня назва мису - Партеніум (мис Діви) грецького походження і пов'язана з древньо-грецьким міфом про Іфигенію, яка була віднесена сюди Артемідою, щоб стати жрицею в храмі Діви. 

    Назва Фіолент (Фелент, Феолент) уперше з'являється на російських картах в 1807 році. Існує декілька версій походження сучасної назви. Згідно першої з них "Фіолент" - це грецький вираз "Божа країна". Згідно іншої, назва восходить до часів панування генуезців і походить від італійського слова violente - "несамовитий" (біля мису часті морські хвилювання). Ще одна етимологія виводить назву від турецького слова felenk (скат для спуску судів на воду). Російський історик, кримський краєзнавець Олександр Бертье-Делагард вважав, що назву можна перекласти з турецького як "Тигровий мис", оскільки на обриві берега чергуються смуги жовтуватого вапняку і темного трахіту, що нагадує тигрову шкуру.

    Намилувавшись на мис і покупавшись в морі, зібравши повні жмені кримської червоної, жовтої і коричневої яшми і сердоліку, вирушаємо в дорогу. Нас чекає Херсонес Таврійський. Саме там ми отримаэмо можливість пройти усі стадії формування і гармонізації усіх тонких тіл і їх центрів. Вхід на територію Херсонесу - платний (25 гривен). Увійшовши до нього насамперед ми спускаємося до його кріпосних стін і головного в'їзду. Наша прогулянка по Херсонесу поєднуватиме в собі і огляд історичних пам'яток і відвідування енергетичних точок Херсонесу, за допомогою яких і відбуватиметься поступове перетворення тонких тіл. Увесь шлях проходження по точках у нас займе не менше трьох годин.

     

    На кожній точці ми пробудемо стільки, скільки за часом нам необхідно. Перша точка розташована в місці, де знаходиться вежа Зенона. Друга - у вівтарі храму з аркосоліями X - XIV ст. Від неї ми йдемо до вівтаря базиліки Крузе. Далі ми йдемо на подвір'я Свято-Володимирського монастиря, розташованого в центрі Херсонесу. На подвір'ї монастиря знаходиться Свято-Володимирський собор, усередині якого на першому поверсі є залишки стін храму Різдва Пресвятої Богородиці. Тут, в центрі першого поверху Собору ми знайдемо четверту точку. П'ята знаходиться на другому поверсі собору.

    карта розташування місць Сили в Херсонесі

    З Собору ми вирушаємо до храму Артеміди Тавропули, позначеного на карті як "Базиліка у базиліці". Від цієї точки ми йдемо до шостої точки - Туманного дзвону. Сьома точка розташована по сусідству, біля базиліки Уварова. Це фіал - невеликої, восьмигранної форми, басейн для обмивань. Його призначення спочатку полягало в тому, що б омити руки і обличчя перед входженням в Кафедральний храм Херсонесу яким і являється базиліка Уварова. Від фіалу далі йдемо до восьмої точки, що знаходиться біля південної стіни Уваровской базиліки. У цьому місці можна побачити колодязь в землі і кущі, що ростуть біля нього. Від цієї точки ми йдемо до альтанки, в якій зі слів істориків був хрещений святий рівноапостольний князь Володимир "Червоне Сонечко" (насправді хрещення князя Володимира було проведене в тому самому фіалі, від якого ми тільки що відійшли. Звіряння плану базиліки і зображення самого князівського хрещення дає повне розуміння того, в якому місці це сталося.:). Від альтанки ми йдемо до кам'яного чотиригранного стовпа, що знаходиться неподалік. Саме біля нього і знаходиться передостання, одинадцатая точка нашого Шляху. Останньою точкою на нашому шляху буде базиліка святого Апостола Петра. Вона і є головною і основною. Базиліка розташована на одній прямій лінії від Свято-Володимирського собору, у кінці головної вулиці Херсонесу.

     

     

    Ось і добігло кінця відвідування Херсонесу. По дорозі назад ми зупинимося (а можливо і спустимося) в катакомбну церкву (на карті вона позначена як "храм-мавзолей", оглянемо її і підемо до виходу. 

    Після відвідування Херсонесу ми з вами вирушаємо на набережну Севастополя, де спостерігатимемо незабутньої краси захід Сонця, що йде в море... Там ми слухатимемо джаз, сидячи на східцях набережної і бовтаючи ногами в морській воді. Біля ніг пропливають безстрашні риби величиною з чоловічу долоню і повільно колишуться морські водорості, схожі на волосся русалок-красунь...

    День повільно наближається до свого завершального кінця і ми спостерігаємо величезну кулю Сонця, що заходить за морський горизонт... 

    вирiшення кармiчних завдань i вихiд на мiсця Сили
    +7 (978)8543956, e-mail: 26206@list.ru, skype: Stalkrim
    РУСЛАН СТОЙЧЕВ

    СТРУКТУРА / ДОПОМОГА / ЗУСТРІЧ / ДІЙСНІСТЬ / ЗМІНИ / ТРАНСФОРМА / ЗВ'ЯЗОК

    Просмотров: 2612 | Добавил: tako | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0